Kurumsal


2004 yılında Sincan’da faaliyetlerine başlayan Kılıç Tel Örgü, günden güne daha da hızla büyüyen ve referanslarımızla altyapımızı kuvvetlendiren imalat ve satış grafiğini hızla yükselten bir firmadır.

Firmamız Ankara ve tüm Türkiye’de panel çit, tel örgü, jiletli tel, basketbol sahası yapımı, ferforje, kapı sistemleri gibi alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

Kılıç Tel Örgü olarak, sizlerin güvenini kazanmayı amaç edinmiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

“Önceliğimiz en iyisini sunmak” sloganıyla yoluna devam eden firmamız, sizler için en iyisini sunmaktadır.

Hızlı bir şekilde büyüyen firmamız, yerinde ölçüm ve montaj servisi ile size söz verdiğini gününde teslim ederek güvenlerinizi kazanmaya devam etmektedir.

2017 yılında imalat ve satış açısından yeni yerine taşınan firmamız, halen kaynak atölyesi, tel örgü imalat katı, ofis ve dinlenme katı, stok-depo katı, teras kat (Yemekhane,Mescid vb. sosyal alanlar) olmak üzere 5 katlı binasında hizmet vermektedir.

2004 yılından bu yana birçok arazi çevresi güvenlik telleri, askeri alanlar, havacılık ve uçuş alanları güvenliği, site etrafı tel örgü, panel çit ve jiletli tel ile kapatılması, resmi kurumların çevre güvenlik tel çekilmesi, kişisel hobi bahçelerinin etrafının tel ile çevrilmesi, gerek Ankara içerisinde gerekse Tüm Türkiye geneline sipariş teslimi, Spor kompleksleri yapım işi gibi birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geçmişten günümüze faaliyetlerinde dürüstlük, güven ve özveriyi kaybetmeyen Kılıç Tel Örgü, her zaman sizlerin bu güvenine layık olmaya devam edecektir.

Firma olarak Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanıyoruz ve Kalitemizi belgelendiriyoruz.

Havaalanları, limanlar, barajlar ve sulama tesisleri, otoyollar, hidroelektrik santralleri, endüstriyel tesisler, askeri bölgeler, tatil köyleri, villalar, fabrikalar ve tüm inşaat projelerinde çevre güvenliği ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında çözüm üretmeye devam etmektedir.

Prensiplerimiz ve iş yönetim anlayışımız ışığında bir marka olma yolunda, gayret ve çalışmalarımızı bütünleştirerek, sizlerin destek ve güveniyle daima daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Kılıç Tel Örgü olarak halen, Sincan Ayakkabıcılar Sitesinde şubemiz, Yenikent Sanayi sitesinde şubemiz ve Sincan OSB arka çıkış kapısında FABRİKAMIZLA siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için çaba sarfediyoruz.